Arama Türü:  
 

“ Web Sitemizin Tasarlanması ve istediğimiz hale gelmesi aşamasında profesyonel iş anlayışı ve ekip çalışması ile sitemizin tasarımında gösterdikleri ilgi, alaka ve profesyonel çalışmalarından dolayı Ena Grup Reklam'a teşekkürler ederiz. ”

Ankara EOS Otomaston

Hidrolik Endüstriyel Makina Elek.
İnş. Malz.San.ve Tic.Ltd. Şti.

“ Ena Grup Reklam ile işbirliği sürecimiz firma websitemizi yenileme projesi ile başladı. Fikir aşamasından uygulamaya ve sonrasında da müsteri destek sistemlerinden firma olarak çok memnun kaldık. Ena Grup Reklam her türlü yardım istek ve taleplerimizi güleryüzlü ve konusunda yetkin çalışanları ile her zaman en hızlı şekilde cevaplamaktadır. Bu sebeple Ena Grup Reklam’ın bizim için doğru seçim olduğuna inanıyoruz.
Kaliteli ve hızlı hizmetlerinden ötürü Ena Grup Reklam’a teşekkür ederiz. ”

Dilan CAKİN

Uygur Ltd.

“ Ena Grup Reklam çalışanlarına;
Belirli periyotlarda, müşteriniz olarak bizi bilgilendirmeniz ve herhangi bir sorun oluştuğunda hemen çözmeniz iş kalitenizden ve Medikal Oluşum San ve Tic. Şirketimize web sitesi aracığıyla daha fazla müşteri portföyüne sahip olmamızı sağladığınız için
Ena Grup Reklam çalışanlarına sonzuz teşekkürler..
Çalışmalarınızda başarılar dileriz. ”

Selda Önal GÜNDÜZ

Medikal Oluşum San ve Tic Ltd Şti

“ Ena Grup Reklam Yetkilisi ve Çalışanlarına...
Ankara Bronz olarak, Ena Grup Reklam’la yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde şık ve aynı zamanda etkileyici bir internet sitesine sahip olduk. Gerek sitenin hazırlanması aşamasında ve gerekse de sonrasında, Ena Grup Reklam çalışanlarının ilgili tavırları ve hızlı geri dönüşleri takdirlerimizi kazanmalarına yetmiştir. Tarafımıza sunulan web sitesinin kullanım kolaylığı sayesinde, sitemizin güncellemelerini kendimiz yapabilmekteyiz. Bu kolaylığı bize gösteren Ena Grup Reklam’a teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz. ”

Çağlar KADIOĞLU

Ankara Bronz

“ İnternet üzerinden hizmet veren bizim gibi firmalar için, önemli olan web sitelerimizin ve emaillerimizin sorunsuz ve hızlı bir şekilde çalışabilmesidir. Bu bağlamda her telefon açışımızda muhatap bulabildiğimiz, hızlı ve kesin çözümler üretebilen, sistemli ve düzgün şekilde çalışan bir firma ile çalıştığımız için memnunuz. Her zaman bu şekilde devam etmelerini diliyoruz. ”

Hüsnü KARATEPE

Rantek

“ Firmamız Cönger İş Güvenliği’nin web sitesi tasarımını yaptığınız sözde değil özde yakınlığınız için müteşekkiriz. Size istediğimiz zaman ulaşabilmemiz en büyük artınız. İyi ki varsınız. Her şey için teşekürler... ”

Abdurrahman Cönger

Cönger İş Güvenliği

“ Firmamızın web sitesi ve web sitemizin arama motoru optimizasyonunu yapan Ena Grup Reklam’ı tercih etmenin ne kadar doğru bir karar olduğunu her geçen gün daha da iyi anlıyoruz. Bu nedenle bizden her türlü desteğini esirgemeyen Ena Grup Reklam çalışanlarına teşekkürler. ”

Ruhi ÖZKAN

Mega Panel

“ Şık tasarımı, sade ve kullanışlı yapısı ile beklentilerimizi fazlası ile karşılayan web sitesi hizmetini bize sunmuş olduğunuz için teşekkür ederiz. Web sitemiz, hızlı bir şekilde hazırlanarak hemen yayına alınmıştır. Kullanımı kolay yönetim paneli sayesinde hiçbir problem yaşamadan hızlı bir şekilde isteklerimiz doğrultusunda içeriklerimizi rahatça güncellememize olanak tanıdı. Bu aşamaya kadar olan süreçlerde ise yardıma ihtiyaç duyduğumuz her an Ena Grup Reklam çalışanları yanımızda olarak ellerinden gelen yardımı yaptılar. Başka bir projede tekrar birlikte çalışmayı umut ederek yaptığınız bu çalışma için memnuniyetimizi bildirip teşekkür ediyoruz. ”

Ali Rıza KOMLICA

Simetri Mutfak