Arama Türü:  
 

“ Hızlı ve güvenilir iş ortağı Ena Grup Reklam Çalışanlarına;
Hızlı ve doğru iş teslimi ile daha önceleri de farklı alanlarda çalıştığımız firmanızın, iş etiğine bağlılığınızı sevinerek görmüş bulunmaktayız. Bundan sonraki iş akitlerimizde buluşmak ümidiyle tüm Ena Grup Reklam ailesine sevgilerimizi sunarız... ”

İsmail ELMADAĞLI

Akel Makine

“ Ankara’da araç kiralama konusunda “İhtiyaç duyduğunuz her araç sizindir” sloganıyla hizmet vermekteyiz. Rezervasyon kaynaklarımızın %70‘lik dilimini web sitemiz üzerinden almaktayız. Firmalara web tasarım hizmetiyle değer katan
Ena Grup Reklam’a teşekkürler. Kurumsal yüzümüzü temsil eden web sitemizin kurumsal kimliğimize uygun bir şekilde tasarlanması bizim için çok önemliydi,
Ena Grup Reklam çalışanları, kendilerine güvenmemizin karşılığını yaptıkları titiz çalışmalarıyla başarıyla yerine getirdi.

Ena Grup Reklam’a sonsuz teşekkür ederiz.”

Mertcan ATACAN

Royal Araç Kiralama

“ Firmamızın web site çalışması ile ilgili Şirketinizle yaptığımız görüşmeler sonunda web sitemizin tarafınızdan hazırlanmasına karar verdik. Kısa sürede isteklerimizin tam karşılığı olan bir web sitesinin sahibi olduk. Bununla birlikte en çok hoşumuza gidense bu hazırlık sırasında ve sonrasında tarafımıza gösterilen sıcak ilgiydi. Halen tüm sorularımız için hiç düşünmeden sizi arayabiliyoruz. Bununla birlikte bence ticari amaçlı bir web sitesini hazırlatırken en çok düşünülmesi gereken; bu işten beklentinizin üstünde kazançlar elde ettiğiniz ve hatta tüm işinizi bu site üzerinden yaptığınızı varsaydığımızda siteyi hazırlayan insanlara ne kadar güvenebileceğiniz konusudur.

İşte bu sizinle çalışırken ve sonrasında hiç akla takılmayan bir soru. Gereken güven tarafınızdan tatmin edici derecede sağlanıyor.
İlginize tekrar teşekkür eder bol kazançlar sağlamanızı dileriz. ”

Mehmet HABİPOĞLU

Habipoğlu Kozmetik

“ Hizmet ve geri hizmetlerinizde müşterilerinizin memnuniyetine verdiğiniz önemin yanı sıra müşterilerinizin karşılaştığı sorunlara kısa sürede çözümler ürettiğiniz için ve belkide en önemlisi server'ınızın Türkiye'de olmasından dolayı sizinle çalışmaktan memnun olduğumuzu belirtmek isteriz.
Teşekkürler. ”

Ayhan ÇELİK

Klas Çelik Kapı

“ İçinde yaşadığımız zamanın internet çağı olması sebebi ile iş güvenliği alanın da faaliyet gösteren firmamızın sitesini yaptırma kararı aldığımızda bunu kime yaptıracağımız konusunda karar vermekte oldukça zorlanmıştık.

Ancak bazı dostlarımızın tavsiyesi üzerine Ena Grup Reklam ile tanışma şansını yakaladık. Sitemizin istediğimiz gibi olmasının yanında yayına geçtikten sonra da kesintisiz süren destekleri bizim için oldukça önemliydi. Sorunlarımızın hızlı ve istediğimiz doğrultu da çözülmesi bizi fazlasıyla memnun etmiştir.

Halen devam eden işbirliğimizin daha uzun yıllar devam edeceğini düşünüyor ve bize verdiğiniz desteğe çok teşekkür ediyoruz. ”

Filiz KARADAĞ

Anka İş Güvenliği

“ Ena Grup Reklam ile yaptığımız ilk çalışma, gayet memnunum gerek destek konusunda gerek tasarım ile ilgili değişiklik öneri taleplerimde her zaman hoşgörü ile karşılandım. Müşteri odaklı çalışmalarından dolayı yeni projelerimde de
Ena Grup Reklam ile çalışmayı düşünüyorum.

Başarılarınızın Sürekliliğini Dilerim... ”

İdris ÖZ

Macroteknik

“ Sayın Ena Grup Reklam Çalışanlarına
Beklentilerimizi karşılayan ve tasarımıyla çok beğendiğimiz bir web sitesi oluşturdunuz. İsteklerimizi çok iyi anlayıp, içerik olarak web sitemizi ziyaret edeceklerin rahatlıkla aradığını bulabileceği menüler meydana getirdiniz.

Başka bir projede tekrar birlikte çalışmayı umut ederek yaptığınız bu çalışma için memnuniyetimizi bildirip teşekkür ediyoruz. ”

Celal ÇETİN

Bora Apart